Tworzenie stron internetowych

Bez strony internetowej ani rusz. Przydaje się w prawie wszystkich aspektach prowadzenia firmy.

Dzięki stronie www można prezentować ofertę, sprzedawać produkty, skutecznie się reklamować i korzystać z możliwości pozycjonowania, aby Twoja oferta była prezentowana  powyżej innych.

Nie zależnie czy oferujesz sesje zdjęciowe jak https://profesjonalnesesje.pl/  czy jesteś lokalną makijażystką – w każdym wypadku warto zacząć od niewielkiej strony na wordpressie która potem możesz rozwijać.

responsywna strona www

Strony internetowe 360 stopni

Tworzymy naszą ofertę tak, by klient otrzymał od nas dokładnie wszystko, czego potrzebuje:

 1. Projekt strony najlepiej dopasowany do potrzeb
 2. Teksty na stronę czyli copywriting
 3. Pomoc w rejestracji domeny i zamówieniu serwera
 4. Wykonanie strony: stworzenie kodu od zera lub implementacja odpowiedniego CMS
 5. Umieszczenie treści i produktów na stronie
 6. Wykonanie zdjęć na stronę (profesjonalne sesje biznesowe Waszej ekipy, zdjęcia produktów)
 7. Uwzględnienie uwag Klienta

Serwery, domeny, copywriting – od czego zacząć w takim zamieszaniu?

skuteczne strony wwwOd prostej strony – wizytówki. Nie możesz z tym czekać ani chwili dłużej. Osoby otwierające sklepy internetowe najbardziej żałują, że nie byli wcześniej widoczni w internecie w postaci choćby prostej strony z informacjami. Dzięki temu, byliby już widoczni w Google i znali podstawowe zagadnienia związane z internetem zamiast zaczynać od zera.

Tanie strony  internetowe

Wykonujemy też proste, tanie strony.

Strona może być bardzo kompleksowa a jej wykonanie może być wielkim projektem angażującym myślenie projektowe, teksty, tysiące linijek kodu, reklamy banerowe  i tysiące zdjęć produktów. Ale mogą też być prostymi wizytówkami, zawierającymi podstawowe informacje o firmie, dane kontaktowe i formularz kontaktu oraz podstawowe informacje dla zamawiających.

Wykonanie takiej strony jest tanie i pozwoli  opublikować Twoją ofertę i na przykład zacząć zbierać dane kontaktowe Klientów i przy okazji doświadczenia z prezentacją swojej oferty przez internet, zanim będziesz gotów zamówić bardziej rozbudować witrynę.

Jeśli jesteś freelancerem, na prostej stronie możesz też poprzestać i może stać się dla Ciebie docelowym sposobem prezentowania oferty.

Strona internetowa dla osoby indywidualnej:

 • do atrakcyjnej prezentacji CV
 • do prezentacji oferty freelancera
 • do strony wpierającej Twoje działania na Facebooku, Allegro, Tinderze…
 • by  powiedzieć światy o Waszej imprezie lub ślubie i zamieścić tam informacje dla gości, mapkę i a potem galerię zdjęć z imprezy.