Sklepy internetowe – Twój pierwszy sklep online

własny sklep onlineWłasny sklep online

Wielu sprzedawców marzy o własnym sklepie. Dla wielu jest to rachunek biznesowy a dla innych – potrzeba chwili wynikająca ze zmieniających się czasów.

Wykonanie sklepów internetowych to nasza pasja. Każdą realizację poprzedzamy dokładnym wywiadem na temat Twoim potrzeb, żeby mieć pewność że Twój sklep będzie idealnie spełniał Twoje oczekiwania.

Specjalizujemy się w małych sklepach dla rozpoczynających swoją działalność oraz szkoleniach z ich używania dla osób nieobeznanym ze sprzedażą przez internet. Klienci dla których najczęściej realizujemy projekty sklepowe to gospodarstwa agroturystyczne, niewielkie sklepy zaczynające działalność online, firmy szkoleniowe oraz freelancerzy (graficy, fotografowie)

Wykonanie sklepów internetowych – od zera

Od zera do bohatera.

Najczęstszym problemem nowego posiadacza sklepu jest nieprzystawanie do realnych oczekiwań. Dlatego każdą realizację poprzedzamy wykonaniem projektu opartego na naszych wieloletnich doświadczeniach. Ponadto wszystkie nasze sklepy są elastyczne, więc z czasem można je dowolnie dostosować do potrzeb klienta.

własny sklep internetowy infografika

Prawidłowa kolejność czynności przy wykonaniu sklepu to:

  1. pomysł i rachunek biznesowy
  2. zamówienie i wspólne zastanowienie się nad potrzebnymi funkcjami i listą funkcjonalności
  3. projekt graficzny
  4. realizacja
  5. podłączanie statystyk
  6. testy, testy, testy
  7. wprowadzenie poprawek i zmian sugerowanych przez Klienta

Szkolenia z obsługi sklepów internetowych

Każde nasze wdrożenie oznacza możliwość szkolenia z używanych  narzędzi.

Zakładamy że będziemy szkolić pracownika sklepu internetowego, który ma podstawową znajomość obsługi komputera ale nigdy nie zetknął się z obsługa sklepu internetowego (jak sprzedawczyni w sklepie spożywczym). Jesteśmy po to, by taki proces przeprowadzić efektywnie by osoba używająca narzędzi miała swobodę korzystania z nich.