Reklama internetowa – Facebook, AdWords, Instagram

Co to jest  reklama PPC?

 

Reklama PPC czyli Pay Par Click, to taki rodzaj reklamy w internecie, gdzie płacisz tylko za kliknięcie reklamy przed odbiorcę. Nie musisz płacić za samo wyświetlenie reklamy, które może nie być skuteczne. Płacisz tylko za akcję wykonaną przez internautę czyli przejście na Twoją stronę, wejście do Twojego sklepu, wyświetlenie katalogu produktów lub zapisanie się do newslettera.

Skuteczna reklama na Facebooku

Facebook oferuje wiele typów kampanii i rodzajów kreacji reklamowych. Nie byłoby łatwo poruszać się w tym gąszczu, gdyby nie możliwość dokładnego śledzenia wszystkich parametrów reklamy. Statystyki wliczają ilość wyświetleń, ile razy reklama została kliknięta przez odbiorcę, ilość akcji wykonanych przez niego. Do takich akcji mogą się zaliczać polubienia Twojego fanpage, przejścia na stronę lub zakupy produktów.

Jesteś fotografem, robisz sesje zdjęciowe czy prowadzisz lokalny salon makijażu jak foto-make.up.waw.pl? Reklama na Facebooku skutecznie pozwoli Ci rozwinąć biznes w branży foto czy też beauty

Reklama Facebook daje bardzo dużą możliwość dotarcia do założonego grona odbiorców. Dzięki precyzyjnym opcjom targetowania można trafić do bardzo dobrze sprecyzowanych grup docelowych, zmniejszając w ten sposób koszty reklamy.

Klientom zainteresowanym skuteczną reklamą na Facebooku, oferujemy

  • nasze doświadczenie w prowadzeniu i konfiguracji kampanii
  • fachową poradę jakie rodzaje reklam wybrać
  • kreację graficzną zgodną z Twoimi wytycznymi
  • aktualizację i ulepszanie kampanii zależnie od uzyskanych wyników

Reklama firmy na Instagramie

Ze względu na wspólnego właściciela, obecnie reklama w serwisie Instagram, jest logicznym uzupełnieniem reklamy na Facebooku.

Z naszych doświadczeń wynika że reklama na Instagramie jest nieco droższa ale może generować dużo większą aktywność i zaangażowanie użytkowników.

Co to jest skuteczna reklama i skąd mam wiedzieć, że moja reklama działa?

Niezależnie czy wybierzesz reklamę na Facebook czy Instagram, i na jaki rodzaj reklamy się zdecydujesz, już po kilku dniach otrzymasz report z dokładnymi danymi. Dzięki nim, będziemy mogli dopasować kampanię byś szybko mógł cieszyć się zwiększeniem wejść na stronę, ilości klientów czy po prostu sprzedaży – zależnie jaki stawiasz sobie cel, praktycznie od razu będziesz wiedzieć która reklama przynosi najlepsze efekty.

Raportujemy w stałych odcinkach czasu. Każda nasz reklama jest wykonywana w kilku wersjach, dzięki czemu można na bieżąco obserwować która wersja jest najskuteczniejsza i najefektywniejsza kosztowo.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą reklamy Facebook i kampanii Google Adwords tutaj: