Jesteś tutaj

Strona dla modelki

Kamera, flesze, sesje zdjęciowe, wywiady, dieta, sport, aktywność, pokazy mody na wybiegu i casting za castingiem – tak, tak, codzienność modelki nie należy do łatwych! Zanim jednak uda Ci się wspiąć na szczyt sławy i staniesz w jednym szeregu z największymi gwiazdami ekranu i wybiegów musisz… zaistnieć!

profesjonalne sesje zdjęciowa Warszawa i KrakówJak to zrobić w czasach, gdy każda młoda dziewczyna chce być modelką i aktywnie promuje się w internecie, facebooku i na youtubie? To oczywiste: musisz się wyróżnić!

Pozycja początkującej modelki nie jest łatwa, dlatego im szybciej zadbasz o pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową i zrobisz sobie porządne portfolio w sieci, tym lepiej. Jednak zanim się do tego zabierzesz, pamiętaj: modelka musi mieć swoją stronę www! To jest jej najlepsze portfolio, znak rozpoznawczy, miejsce, gdzie będzie się ją oglądać i gdzie zajrzy nie tylko rodzina i znajomi, ale przede wszystkim potencjalne agencje reklamowe, domy mody, firmy i sponsorzy.

Bez dobrej strony www – nie ma Cię tam, gdzie Cię szukają!

To oczywiste, że nie masz czasu sama zrobić sobie strony www – na Twojej głowie są zupełnie inne zajęcia, więc to my zrobimy ją za Ciebie. Jak? – Najlepiej jak mogłabyś chcieć.

Strony dla modelek robimy zawodowo!

Jak będzie wyglądać Twoja strona www?

  • Profesjonalnie umieszczone zdjęcia
  • Perfekcyjnie przygotowana strona www
  • Unikatowy wygląd portfolio
  • Dobre przygotowanie do pozycjonowania (daj się znaleźć w sieci!)

Dlaczego masz wybrać stronę www zamiast gotowych szablonów, których pełno jest w internecie? Odpowiedź jest prosta: Bo chcesz być modelką, a nie jedną z wielu! Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, jak wyglądałabyś w oczach Agencji poszukującej modelek, Gdyby Twoja strona www była taka sama jak setek innych dziewczyn, nie wspominając już o wyskakujących na niej reklamach (to „zaleta” darmowych stron www), przerwach w działaniu, czy słabym systemie, który posypie się akurat wtedy gdy do wejścia na Twoją strone będzie zabierał się hojny sponsor. Najlepiej od razu o tym zapomnij!– szkoda nerwów.

Nasza strona dla modelki to profesjonalne wykonanie, dopasowanie strony do potrzeb modelki, dynamiczny CMS, aktualizacje, statystyki dla Ciebie i wszystko, co będzie Ci niezbędne na drodze do wybiegu i sławy. Reszta należy do Ciebie!